Fyzické uzdravenie po 20 rokoch

20 rokov som žila s veľkými bolesťami počas svojich dní, a veľmi silno som krvácala, keď som mala menštruáciu. Vždy som brala lieky, ktoré sa mi každé 2-4 roky striedali, aby si telo na ne nezvyklo, lebo potom by už nezaberali. Stále som chodila na vyšetrenia a všetci hovorili, že všetko je v poriadku. Tak som už rezignovala a zmierila som sa s tým, že to tak bude navždy alebo sa to môže zmeniť po pôrode. 

Vždy keď som sa chystala na nejakú akciu - buď som nešla, lebo som prvé 4 dni musela len ležať alebo som si musela všetko dobre naplánovať, aby som to zvládla (brala som si veľa oblečenia, deky, lieky, kopec hygienických vecí). Ľudia sa vždy čudovali, prečo mám tak veľa batožiny. Jednej časti mojej batožiny som začala hovoriť ,,taška prvej pomoci" :). 

Po nejakom čase som sa začala modliť za to, a aj moji priatelia sa modlili, aby prišla zmena, aby som nemala také bolesti, aby som nemusela len ležať. Modlila som sa za to niekoľko rokov.

Keď som zistila, že mám mať ms počas Návratu domov, celý ten týždeň, tak som nevedela, čo robiť: či sa odhlásiť alebo to nejako prežiť. Tak som sa rozhodla, že to nejako dám. V piatok začal Návrat a v sobotu som dostala ms. Mala som veľmi silné bolesti, ale snažila som sa ich tlmiť liekmi. Počas sv. omše, ktorá bola doobeda v nedeľu na Nanebovzatie Panny Márie som sa modlila, aby prišla zmena, aby odišli bolesti a mohla som v pokoji fungovať počas Návratu. Samozrejme, nič sa nestalo. V nedeľu poobede,, ako som si dala lieky prestali bolesti, a celé popoludnie bolo veľmi príjemné, až som na to zabudla. Večer som si uvedomila, že bolesti už nemám. Do konca Návratu som mohla normálne fungovať bez liekov. Tak som bola vďačná za túto vypočutú modlitbu. Po 20 rokoch som si nevedela predstaviť, že sa to dá. 

Keď sme mali poslednú sobotu modlitby za uzdravenie - ja som išla s tým, že ma bolí chrbát. A ako som tam bola vpredu, kňaz sa modlil za uzdravenie z bolestivej menštruácie a ja som si povedala, že to je jak čisto pre mňa. Ale veď ja som prišla s krížami, ale keď sa toto porieši, hovorím AMEN, budem vďačná, čakám nato už niekoľko rokov. 

Preto píšem toto svedectvo až teraz, lebo som si to chcela odpozorovať a chcem svedčiť, že som bola na Návrate uzdravená z tejto oblasti. Prešlo niekoľko mesiacov a ja nemám bolesti (nie až také hrozné ako niekedy), nemusím celé dni preležať v posteli a byť na liekoch. Vôbec už neberiem lieky.

Ďakujem Otcovi za ten zázrak a uzdravenie, ktoré pre mňa urobil. Na tento Návrat domov 2021 určite nikdy nezabudnem a bude pre mňa pamätný, lebo prišla obrovská zmena po 20 rokoch. 

Danka
Návrat domov 2021