Sme vďační, že môžeme vďaka Božej milosti zažívať zázraky, znamenia a divy. Chceme sa s vami podeliť o to, čo Boh koná v našich životoch a v životoch tých, ktorým môžeme slúžiť.

Podeľte sa s nami aj vy! Bude pre nás veľkým povzbudením, ak nám napíšete svedectvo o tom, ako Boh niečo zmenil vo vašom živote vďaka službe tímu Návrat domov a o ovocí, ktoré to prinieslo vám, či vašej rodine. Samozrejme, svedectvá zverejňujeme na webovej stránke, len ak s tým dotyčná osoba súhlasí.

Len futbal?

Samuel | Návrat domov 2018

Do svojich 24 rokov som hrával aktívne futbal na poloprofesionálnej úrovni. Kedže sme mávali zápasy po víkendoch, tak som sa často kvôli tomu musel zriekať mnohých akcií, výletov, atď. V lete som sa prihlásil na Návrat domov, ktorý trval až desať dní. V klube ma nechceli pustiť, keďže vrcholila letná príprava,... pokračovať v čítaní.


Všetky klamstvá padli

Martina | Návrat domov 2022

Chcem svedčiť o tom, ako Otec konal v mojom živote na Návrate. Posledné dva roky sme v našej rodine prežívali takpovediac náročnejšie obdobie. Ale dlhodobo sme vnímali, že máme  odísť z mesta, kde žijeme. Čo sme aj posledných pár rokov zdieľali s priateľmi zo spoločenstva. Pred rokom sme dospeli k... pokračovať v čítaní.


Uzdravená po 18 rokoch

Alica | Návrat domov 2022

Na Návrat som sa chystala už dlhšie, no keď prišiel deň kedy som mala ísť, objavil sa strach. Zvláštny strach z ničoho, ktorý som dôverne poznala, lebo som sa s ním v živote dosť natrápila. A okrem toho, mala som pocit, že v živote potrebujem poriešiť veľmi veľa vecí. Zdalo... pokračovať v čítaní.


Viac, ako som očakávala

Marta | Návrat domov 2022

               V júli 2022 som sa zúčastnila obnovy Návrat domov. Celý rok som vnímala, že mám vyhľadať modlitebnú skupinu, ktorá by sa za mňa modlila modlitbu oslobodenia a uzdravenia. Po smrti manžela som prechádzala temným tunelom, na koniec ktorého som nevidela. Mala som od priateľov slovo... pokračovať v čítaní.


Premena mojej rodiny

Monika | Slúžiaca na ND

Chcem vydať svedectvo o tom, čo Pán vykonal v mojej rodine. Kedysi som o svojej rodine vôbec nehovorila, lebo som sa za ňu hanbila. Už to, že teraz o tom dokážem písať, je znamením toho, že „veľké veci urobil s nami Pán a máme z toho radosť“. V roku 2013, na mojom prvom návrate, som pri modlitbe príhovoru dostala... pokračovať v čítaní.