Sme vďační, že môžeme vďaka Božej milosti zažívať zázraky, znamenia a divy. Chceme sa s vami podeliť o to, čo Boh koná v našich životoch a v životoch tých, ktorým môžeme slúžiť.

Podeľte sa s nami aj vy! Bude pre nás veľkým povzbudením, ak nám napíšete svedectvo o tom, ako Boh niečo zmenil vo vašom živote vďaka službe tímu Návrat domov a o ovocí, ktoré to prinieslo vám, či vašej rodine. Samozrejme, svedectvá zverejňujeme na webovej stránke, len ak s tým dotyčná osoba súhlasí.

Uzdravené rameno

Stanislav | Návrat domov 2021

Pred pár rokmi som pri športe nešťastne padol a vykĺbilo sa mi rameno. Bolo to pri futbale, ktorý som mal veľmi rád. Veľmi som sa hanbil, keď sa to stalo, lebo to bolo v novom prostredí, s novými ľuďmi a všetkým som chcel aspoň trošku ukázať, že futbal mám aj rád, aj sa mi... pokračovať v čítaní.


Domov v Bohu

Lukáš | Návrat domov 2017

Pochádzam zo zmiešanej rodiny. Môj otec je Slovák a moja mama Ukrajinka. V detstve som preto mal akoby dva domovy a mnohokrát som prežil bolestivé rozlúčky, keď som ukrajinskú časť rodiny po letných prázdninách na celý rok musel opustiť. Okrem toho, môj otec bol profesionálny vojak a kvôli jeho zamestnaniu sme sa dvakrát... pokračovať v čítaní.


Len futbal?

Samuel | Návrat domov 2018

Do svojich 24 rokov som hrával aktívne futbal na poloprofesionálnej úrovni. Kedže sme mávali zápasy po víkendoch, tak som sa často kvôli tomu musel zriekať mnohých akcií, výletov, atď. V lete som sa prihlásil na Návrat domov, ktorý trval až desať dní. V klube ma nechceli pustiť, keďže vrcholila letná príprava,... pokračovať v čítaní.


Všetky klamstvá padli

Martina | Návrat domov 2022

Chcem svedčiť o tom, ako Otec konal v mojom živote na Návrate. Posledné dva roky sme v našej rodine prežívali takpovediac náročnejšie obdobie. Ale dlhodobo sme vnímali, že máme  odísť z mesta, kde žijeme. Čo sme aj posledných pár rokov zdieľali s priateľmi zo spoločenstva. Pred rokom sme dospeli k... pokračovať v čítaní.


Uzdravená po 18 rokoch

Alica | Návrat domov 2022

Na Návrat som sa chystala už dlhšie, no keď prišiel deň kedy som mala ísť, objavil sa strach. Zvláštny strach z ničoho, ktorý som dôverne poznala, lebo som sa s ním v živote dosť natrápila. A okrem toho, mala som pocit, že v živote potrebujem poriešiť veľmi veľa vecí. Zdalo... pokračovať v čítaní.